Односторінковий сайт

1200.00грн

Опис

Односторінковий сайт

На сьогоднішній день односторінковий сайт - це відразу і посадкова сторінка, і готовий інтернет магазин,  і сайт підписка на новини – всі знаходитися на одній сторінці.

Односторінковий сайт (Landing page) для продажу — ресурс, в основному містить тільки найголовнішу (тільки основну інформацію про компанії, організації, товари або послуги підприємства. Також можливо він містить назву, форму зворотного зв'язку, прайс-лист, контактні дані та інше. Якщо Ви хочете замовити дносторінковий сайт, звертайтеся до нас

Landing Page як правило призначається для продажу товарів, послуг в інтернеті. Найпоширенішим і досить, простим рішенням стає створення односторінкового сайту конкретно для продажу певного товару. Якщо ж Ви хочете продавати кілька різних груп товару, то звичайно краще буде для кожної окремої групи створити односторінковий сайт. Часто це робиться, щоб перевірити рівень затребуваності Вашого товару чи послуги на ринку, а також перевірити Вашу бізнес-стратегію на практиці. Через кілька тижнів Ви буде точно знати потребу покупців у Вашому продукті. А, швидше за все, як це часто буває отримувати вже перший прибуток. Хороший продає Landing page можна створити всього за 7-10 днів!

На односторінкових сайтах  часто розташовують кнопки Соціальних Мереж. Такі кнопки дають можливість продавати товар в Однокласніках, Вконтакті, Facebook і т. д, переходячи на групи в соц. мережах. Поширювати реклама про товар і послугу серед друзів і передплатників групи.

Поняття односторінкового сайту розглядається з 2-х точок зору (користувача і власника):

1) Для користувача інтернету — це сайт, що складається з однієї сторінки, на яку люди заходять, через пошукові системи, або по посиланнях з соціальних мереж, форумів, блогів і сайтів.

2) Для власника односторінкового сайту — це ресурс, який дозволить Вам робити з потенційного клієнта - реального, він дозволить викликати живий інтерес до Ваших товарів і послуг, купуючи їх.

 

 Основні переваги наших односторінкових сайтів:

 1. Все на одній сторінці. Така структура дозволяє розміщувати найголовніший і цінний контент для ваших покупців.

 2. Тренд. В цьому році сайти одностаничники - це відмінне рішення. Сьогодні вони на самому піку популярності, і люди цілеспрямовано шукають саме такі ресурси.

 3. Оповідання. На сайті повз тексту, також розміщується відео та зображення, які несуть велике смислове навантаження.

 4. Проста навігація. Landing page дуже прості. Все що потрібно відвідувачу, це крутити колесо миші і переглядати всю інформацію, яка зібрана на сайті. Це досить просто.

 5. Добре підходить для мобільних пристроїв. З-за маленького кількості сторінок (1 сторінка), людям легко і просто можна переглядати Ваш сайт у себе на мобільних пристроях і планшетах, просто гортаючи сайт вниз.

6. Приємний дизайн. Замовляючи сайт у нас – ви отримуєте гарний дизайн, який зручний до перегляду для Ваших покупців.

7. Лічильник відвідувачів Вашого сайту. Ви в будь-який момент можете дізнатися скільки людей проглянуло, і зайшло за добу на Ваш ресурс.

8. Форма зворотного зв'язку. Ваші покупці, можуть зв'язуватися з Вами не тільки за номерами телефонів вказаними на сайті, але і через форму зворотного зв'язку.

9. Можливість підключення слайдера, фотогалереї. На наших сайтах, ми робимо фотогалереї, слайдери які показують Ваші продукти, послуги, акції, і значно прикрашають вигляд Вашого одностраничника.

10. Різноманітні додаткові блоки: погода, курс валют, і т. д. Якщо Ви хочете щоб на Вашому сайті, завжди була відображення «свіжого» курсу, або сьогоднішня погода, то ми підключимо Вам таку можливість.

Для замовлення Landing Page зателефонуйте, чи напишіть.

При замовленні сайту у нас Ви отримуєте в подарунок:
1. Безкоштовна реєстрація сайту в Google і Яндекс (подача на індексацію)
2. Диск з Вашим сайтом
3. Консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з продуктом.

 

Спеціалізоване монтажне підприємство
Ses-ukraine.com
Спецелеваторбуд
Виробник узвару
Uzvar.org
Продаж узвару
Агет.рф
Агет.рф
Електротехнічні товари
Mos-kupe.ru
Mos-kupe.ru
Виготовлення шаф купе
Налаштування реклами контекст
Dumskaya.marketing
Налаштування реклами в Інтернеті
Tradegroup.su
Tradegroup.su
Дистриб'юторська компанія Tradegroup