Мобільні додатки

Мобільні додатки
2800.00грн

Опис

Мобільні додатки

Складно уявіть сучасний бізнес-проект, який не використовує засіб просування мобільних додатків. Сфера розвивається швидко, більшість користувачів гаджетів, девайсів активніше проводять час в додатках. Останні роки - ера додатків, на другий план відсунула навіть серфінг по просторах Інтернету.

Які види додатків бувають, чим відрізняється розробка мобільних додатків для iOS від розробки програми для Android? З яких етапів складається розробка - про це далі.

Розробка андроїд додатків, також як і розробка додатків для Iphone між собою особливо не відрізняються.

Спочатку складається макет. Розробка додатків для Android буде якісною тільки в разі детального промальовування макета за завданням замовника. Останній зможе наочно побачити передбачуваний результат, внести правки на папері - набагато простіше, ніж писати код заново.

 

Далі необхідно переходити до створення прототипу. Це спрощена версія програми, яка дозволяє:

1. Перевірити основи інтерфейсу;

2. Визначити, чи підійде макет цільовим користувачеві, чи ні;

3. Внести поправки на початку верстки;

4. Прототип при розробці андроїд додатків дозволяє визначити майбутнє використання програми.

 

Якщо макет задовольнив, наступним етапом розробки програми iOS або android додатків буде верстка. Перед її початком варто проаналізувати основні конкурентні додатки: їх козирі, інтерфейс, спеціальні можливості. Потрібно додавати щось своє, в крайньому випадку, бути не гірше інших.

Тестування додатків.

Після того, як розробка додатків на Android або розробка додатків iOS завершено, настає етап тестування. Випускаючи у світ сирий продукт, можна нарватися на негатив користувачів, це може зменшити кількість скачувань навіть після допрацювання продукту.

Що перевіряється тестуванням? В першу чергу, юзабіліті програми. Тестування проходить на декількох гаджетах. Якщо це розробка додатків для iOS, потрібно перевіряти на роботу iphone, ipad відразу.

Перевіряється реакція, викликана хаотичними натисканнями, регулюється енергоспоживання (чим менше-тим краще). Після того, виявлення помилки усуваються. Фінальний етап - публікація програми.

 

Якщо вас цікавить створення мобільних додатків вам варто обов'язково скористатися послугами нашої компанії «Сайт.in.ua».