Базовий пакет

Опис

Базовий пакет

Базовий пакет включає в себе просування сайтів в інтернеті.

Розкрутка сайту (SEO) - це роботи для підвищення позицій інтернет-ресурсу в пошукових системах Google і Yandex по цільових запитах. Розкрутка сайту складається з наступних основних напрямків:

  • Підбір ключових слів. При підборі ключових слів для пошукового просування не варто концентруватися на 2-5 самих популярних запитах. За загальними запитами — часто не самий цільовий трафік. Як правило, підбирається більше десяти високо-і середньочастотних запитів.
  • Створення посадкових сторінок. Якщо на сайті немає сторінки, яка відповідає даному пошуковому запиту, то треба або прибрати з просування цей пошуковий запит, або створити для нього відповідну посадкову сторінку.
  • Внутрішня оптимізація сайту - оптимізація мета-тегів, текстів, заголовків, структури сайту і інші заходи.
  • Зовнішня оптимізація сайту — збільшення кількості посилань на ваш інтернет-ресурс з інших сайтів. Це посилання з інтернет-каталогів, блогів, новинних сайтів, інформаційних порталів. Збільшення зовнішніх посилань розцінюється пошуковими системами як збільшення популярності сайту і приводить до поліпшення позицій в пошукових системах.

Просування сайту в пошукових системах не дає миттєвий результат. Відвідуваність починає поступово зростати після проведення внутрішньої і зовнішньої оптимізації.

Відгуки

Написати відгук
Ваше Ім’я:
Ваш відгук:
Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: