Розробка сайтів

Розробка сайтів

Розробка сайтів

Все більше і більше споживачів шукають інформацію в мережі Інтернет, і все більше з них роблять покупки товарів і послуг онлайн. Тому в ваших інтересах зробити так, щоб про ваш продукт в Інтернеті знали всі. Наша компанія розробляє сайти для українських і міжнародних клієнтів на основі маркетингової концепції, яка базується на перевагах вашого бізнесу і враховує зміни тенденцій і трендів ринку. В цьому і полягає наша стратегія створення сайтів. Також ми розуміємо важливість процесу розробки і тому робимо кожен сайт як для себе.

У нас ви можете замовити розробку сайтів наступних категорій:

 • лендінг;
 • швидкий сайт;
 • сайт візитка;
 • корпоративний сайт;
 • сайт-каталог;
 • Інтернет-магазин;
 • портал.

Завдяки тому, що ми занурюємося в ваш бізнес, ми можемо рекомендувати ту чи іншу концепцію, ефективність якої перевірена на практиці. Існує велика кількість готових продуктивних рішень, підтверджених багаторічним досвідом.

Технології розробки сайтів.

Створення сайтів включає в себе спектр послуг з маркетингового консалтингу, веб-аналітики, створення унікального дизайну, а також розробку структури і подальшого грамотного наповнення і просування сайту.

З чого складається вартість розробки сайту?

Часто ми чуємо питання від наших клієнтів про те, як формується вартість на розробку сайту, звідки така велика різниця в кошторисах і цінах на ринку веб-дизайну? Все доволі просто. Цінотворення залежить від складності розробки сайту, термінів виконання замовлення та рівня фахівців, які залучаються до роботи. Тому, дуже важливо при оформленні заявки на розробку сайту обговорити всі вище зазначені моменти – таким чином ви заздалегідь знатимете ціну за нашу роботу, а ми матимемо повну картину ваших бажань.

Зазначимо, що вартість розробки Інтернет-магазинів і порталів вище, так як кошторисні обсяги робіт значно більші, і включають в себе такі роботи, як:

 • маркетингові аналіз ринкової ніші (визначення цільової аудиторії і аналіз основних конкурентів);
 • графічний дизайн;
 • верстка;
 • програмування
 • веб-адміністрування (розміщення матеріалів, оновлення/встановлення плагінів, перенесення інформації/сайтів);
 • SEO (оптимізація на етапі розробки).

​Сайти створюються на базі різних платформ в залежності від маркетингових завдань, і необхідні функціональні розширення на них також можуть впливати на фінальну вартість проекту.

Етапи і склад робіт при розробці сайту.

Перелік робіт для конкретного проекту визначається індивідуально, проте процес розробки сайту завжди включають в себе наступні етапи:

1. Вивчення маркетингової ніші: продукт, бізнес, ринок і конкурентів.

Розробка сайту починається з проведення маркетингового аудиту ринкової ніші. Які цілі стоять перед проектованим сайтом, які основні завдання? Відповіді на ці питання дозволять визначити яким повинен бути сайт.

2. Вивчення цільової аудиторії.

Далі необхідно визначити цільові групи споживачів: провести сегментацію, скласти портрети цільових відвідувачів сайту. Також визначити типи ринків і основні канали комунікації. Наприклад, сайт, орієнтований на кінцевих споживачів (дівчат 14-17 років) і орієнтований на залучення потенційних дилерів в певному сегменті - матимуть принципові різні показники.

3. Проектування структури.

З самого початку важливо закласти правильну структуру сайту, таку, щоб в подальшому додавання нових розділів і категорій було передбачено в рамках сайту, і найголовніше - структура повинна бути логічною і інтуїтивно зрозумілою цільовій аудиторії.

4. Розробка ескізів типових сторінок.

 Сайт повинен мати не тільки загальний впізнаваний стиль, але і загальну структуру сторінок. Так, сторінки всіх товарів повинні мати загальну структуру і подачу, також як і сторінки категорій і інформаційні сторінки. На даному етапі наші спеціалісти проектують шаблони сторінок типових розділів.

5. Розробка дизайну на основі фірмового стилю.

Цілісний дизайн - це дизайн, який базується на використанні чітко визначенних кольорів, шрифтів і загальної концептуальної філософії.

6. Інтерфейс і наповнення сайту.

Це основний етап розробки сайту. Замовник вже можете отримати перший досвід взаємодії з сайтом. Наскільки цілісним є сприйняття? Які емоції викликає розроблений сайт?

Вся робота з програмування, верстки, наповнення контентом відбувається саме на даному етапі.

7. Тестування і перенесення сайту.

На фінальному етапі ми тестуємо сайт, виправляємо всі помилки, і після вашого затвердження переносимо його на основний хостинг і відкриваємо для індексації пошуковими системами.

Якщо вам потрібна якісна розробка сайтів – найкращий варіант звернутися в компанію «Сайт.in.ua».