Соціальна мережа

10000.00грн

Опис

Соціальна мережа

Створення соціальної мережі

На сьогоднішній день вже є досить великих соціальних мереж, це дуже добре підтверджує той факт, що люди сучасності потребує інтернет соціумі. З допомогою нашої компанії, тепер Ви можете створити свою соціальну мережу для спілкування. При цьому не варто забувати, що можна зробити соціальну мережу вузької спрямованості. Саме тематичні соціальні мережі дуже сильно приваблюють, рекламодавців і нових користувачів.

Якщо Ви хочете мати свій бистроразвівающийся проект, який з великим задоволенням будуть відвідувати велику кількість користувачів, то соціальна мережа – це те що Вам потрібно! На сьогоднішній день інтернет-портали дуже популярні в мережі і їх затребуваність дуже зростає серед цільової аудиторії. Створити соціальну мережу - не складно, якщо звернутися до професіоналів! Ми завжди  до Ваших послуг, якщо Ви хочете замовити соціальну мережу, для залучення маси відвідувачів!

 

Навіщо ж потрібно замовити у нас соціальну мережу?

Сьогодні такі проекти знаходяться на самому піку популярності, і варто зауважити, що в цьому немає абсолютно нічого дивного, так як створення соціальної мережі відмінно поєднує досить велика кількість користувачів на Вашому ресурсі, а також створює всі необхідні умови спілкування людей, і при цьому користувачі завжди бажають повернутися на сайт. Якщо у Вас буде постійний приплив Вашої цільової аудиторії, то, звичайно ж, з повною упевненістю можете розраховувати на прибуток. Варто пам'ятати, що якщо на Ваш сайт заходить велика кількість людей, то це дуже приваблює рекламодавців.  Дуже часто власники соціальних мереж, заробляють гроші за допомогою реклами і продажу своїх товарів та послуг. При вірній розкрутці вашого сайту Ви також отримаєте рекламу у вигляді хороших відгуків клієнтів про Ваше підприємство, товари, послуги.

 

Основні переваги замовлення соціальної мережі у нашій компанії:

Не дорого — зараз розробка соціальної мережі не буде коштувати багато грошей, так як ви замовляєте роботу у професіоналів, що мають величезний досвід роботи.

Швидкість виконання — створити і розробити такий сайт досить швидко.

Якість виконаної роботи — зверніться до нашої компанії, ви стаєте власником  бездоганно працює соціальну мережу.

Дуже хороші функціональні можливості — наша розробка сайтів дає відмінну можливість всім користувачам зберігати різні даних, і обмінюватися ними.

 

Основні можливості нашої соціальної мережі:

Кожен користувач соціальної мережі має власний профіль

Користувачі сайту можуть додавати в друзі і стежити за активністю один одного

На сайті можливо налаштувати рейтинг та нагороди, які дозволять виділити більш активних користувачів

Система інвайтів дозволяє створити закрите співтовариство

Кожен користувач соц. мережі може створювати особистий або колективний блог

Користувачі можуть об'єднуватися в клуби за інтересами

 

При замовленні сайту у нас Ви отримуєте в подарунок:

 1. Докладну інструкцію по управлінню сайтом

 2. Безкоштовна реєстрація сайту в Google і Яндекс (подача на індексацію)

 3. Диск з Вашим сайтом

 4. Консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з продуктом.