Замовити створення сайту

Замовити створення сайту

Замовити створення сайту

Перш за все варто усвідомлювати два важливі фактори. Перше, тип бажаного сайту, адже цим визначається обсяг майбутніх робіт. І наступне, бюджет. Враховуючи ці чинники, вам варто визначитися, чи потрібно звертатися за допомогою до професійних компаній, з достатніми навиками та досвідом роботи чи можна обмежитися фрілансером-початківцем.

Якщо ж ви плануєте створення серйозного та якісного ресурсу, Інтернет-магазину або корпоративного сайту, або більше того, індивідуального проекту,  який вимагає залучення не одного спеціаліста, а хоча б 3-4 (дизайнер, маркетолог, верстальник, програміст), то єдиний варіант, який може гарантувати вам якісну та своєчасну роботу, це замовити створення сайту в спеціальних компаніях. Такий варіант має безліч переваг:

  • штатні спеціалісти, які виконують ваше замовлення;
  • підтримка постійного зв’язку (телефон чи пошта);
  • супровід проекту після завершення етапу створення.

Наступний, не менш важливий фактор, який варто враховувати при замовленні створення сайту – це мотивація. Іншими словами, чи маєте ви готовий бізнес-план розвитку вашого ресурсу. Чи є у вас чітко сформоване технічне завдання,, якому повинен відповідати ваш сайт чи його створення ви також довірите працівникам обраної компанії. В такому випадку варто враховувати, що вартість послуг буде більшою. Перед замовленням сайту варто ретельно прорахувати всі тонкощі, можливі проблеми та імовірні сценарії розвитку подій після отримання вами готового сайту. Адже навіть з якісними сайтами, які створює наша компанія «Сайт.in.ua», багато клієнтів розгублюються і не знають, що робити далі. Тому, замовляючи сайт, варто спланувати хоча б приблизний план подальших дій.

Тому, якщо у вас виникнуть будь-які запитання чи проблемні ситуації, ви у будь-який момент можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів.

Замовляючи сайт в компанії «Сайт.in.ua» ви отримуєте:

1. Індивідуальний підхід до кожного замовленя.

Створюючи сайти чи виконуючи будь-які інші подібні процеси, ми враховуємо особливості вашої діяльності, регіональну направленість та інші, не менш важливі чинники, які впливають на результати вашої праці.

2. Адаптивна верстка та висока якість робіт.

Ресурси, створенням яких займається наша компанія будуть однаково швидко та якісно працюватимуть на будь-яких пристроях, мобільних чи стаціонарних. Адаптивна верстка невід’ємний елемент будь-якого створення.

3. Управління наповненням сайту і економія часу.

Ви отримуєте комфортну, продуманну систему керуванням наповненням сайту, яка збереже ваш час.  Ви зможете вільно займатися розвитком власної справи не особливо відволікаючись на супутні питання.

4. Розробка оригінального дизайну вашого сайту.

Ми не використовуємо шаблонів, для кожного проекту створюється неповторний з урахуванням особливостей та стилю компанії замовника, виду його роботи та інших особливостей.

5. СЕО оптимізація сайту та просування.

Ми розробляємо СЕО оптимізовані сайти, завдяки чому процес просування сайтів стає більш економним. Також ви можете скористатися нашими послугами та замовити пробний період просування вашого ресурсу.

6. Постійна технічна підтримка.

Кожен проект та замовлення для нас особливе. Ми однаково відповідально ставимося до будь-якої роботи, завжди готові надати підтримку та консультацію тим, хто її прагне. Ми працюємо стабільно і якісно.

Етапи замовлення і створення сайту:

1. Консультації та вибір найбільш вдалого варіанту. Перша консультація покликана з’ясувати, чого прагне клієнт та яких результатів він від нас очікує.

2. Підписання технічного завдання і контракту. На цьому етапі узгоджується технічне завдання та визначаються рамки виконання проекту.

3. Розробка і затвердження оформлення сайту. На цьому етапі визначається яким буде загальний дизайн сайту, головної сторінки та основних елементів ресурсу.

4. Розробка сайту під ключ, адаптивна верстка. Після затвердження дизайну сайту, слід етап програмування сайту згідно з технічним завданням та верстки.

5. Тестування і тестове наповнення сайту. Подальша розробка сайтів, вимагає тестування готового продукту як компанією-виконавцем, так і клієнтом, а також етап наповнення сайту.

6. Запуск і просування Інтернет-ресурсу. Після успішного завершення тестування сайту і оплати згідно з контрактом, готовий проект розміщується на робочому хостингу клієнта.

Замовте створення сайту саме у нас і ви обов’язково залишитеся задоволенням результатом.